Шановні учні та батьки!

Звертаємо вашу увагу, що організація освітнього процесу в ліцеї відбувається із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Ліцей використовує освітню платформу HUMAN.

Інструкція для учнів та батьків по роботі з HUMAN

Електронний щоденник на освітній платформі HUMAN
- це особистий профіль учня

Платформа дозволяє батькам учнів бути в курсі ліцейного життя власної дитини, бачити її завдання, оцінки та успіхи, постійно бути на зв'язку з вчителями.
Оцінки за виконані роботи, коментарі до завдань знаходяться у робочому кабінеті учня, у розділі "Аналітика".
Завдання, оцінки за їх виконання та коментарі для учня чи батьків відображаються у розділі "Завдання".
З розкладом занять можна ознайомитися тут.
Розклад дзвінків.

Електронні версії підручників

Оновлені умови дистанційного навчання

Поради батькам, як ефективно організувати освітній процес вдома:

1. Дотримуватися режиму дня.
  2. Скласти розклад занять.
  3. Організувати робочий простір.
  4. Усунути фактори, що можуть відволікати дитину.
  5. Робити регулярні перерви.
  6. Чергувати онлайн-навчання з іншими видами навчальної діяльності.
  7. Мотивувати дитину до успіху.
  8. Спілкуватися з іншим.
  9. Залучатися до процесу навчання.
  10. Повноцінно харчуватися та гуляти на свіжому повітрі.

Правила безпечного користування Інтернетом

Пам'ятка від Міністерства освіти і науки України для батьків "Діти. Інтернет. Мобільний зв'язок"

Навчання вдома: практичні поради для батьків від психологині Світлани Ройз

Координація освітнього процесу здійснюється класними керівниками у навчальних групах додатку Telegram, Viber.

Інтерактивний зв'язок з учнями й батьками забезпечено на платформі HUMAN, де відбувається моніторинг відвідування занять, контроль навчальних досягнень учнів, увідомлення про домашні завдання та інші події здобувачів освіти.

При виникненні питань стосовно використання платформи HUMAN або дистанційного навчання

звертатися до класних керівників або сюди.

Поради батькам під час війни

Брошура з важливою інформацією для батьків, які переживають війну разом зі своїми дітьми від UNICEF

Додаткові корисні ресурси

Навчально-методичний ресурс OSVITANET – інтерактивні версії навчальних атласів та контурних карт з природознавства, географії та історії.
Khan Academy– безкоштовна освітня платформа для школярів. На сайті є курси з математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп’ютерних наук тощо.
Youtube-канал "Цікава наука"
PhET- лабораторія вивчення імпульсу
Цифрові уроки від MOZAIK education
Тренажер з правопису української мови. Вправи онлайн (on-line).
Експрес-урок української
Лепетун допоможе вам вивчити українську мову швидко і весело | Мова – ДНК нації
Matific- безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі (для цього потрібно заповнити форму

Підготовка до ЗНО

Курси з підготовки до ЗНО на платформі Prometheus
Тести ЗНО минулих років онлайн – можливість одразу почитати коментар: тема, правило, правильна відповідь
Тренувальне он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО (переваги- тренування за темами)
Платформа iLearn -педагоги країни регулярно проводять вебінари з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови. Щоб долучитися до онлайн-занять, потрібно зареєструватися на платформі.
Портал Akademia пропонує школярам чи не найбільшу кількість безкоштовних курсів для підготовки до ЗНО, зокрема курс з математики
Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з математики
Тести ЗНО онлайн з математики
Онлайн тестування з математики